Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının cephe kasılmau olarak 2015 yılında kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun seneler boyunca elektronik kolünde hareket göstermiştir. Entegre Dünyası, bu deneyim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birşunca elektronik dahiabat, bütünleşmiş çevrim, mikrodenetleyici, sensör ve modül üzere ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağcıl bir plazada bulunan 2000 metrekarelik bir kuruluş ortamında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde hareket göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik kolündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını daim olarak vüruttirmektedir.

Alıcı memnuniyeti Entegre Dünyası kucakin az çok önemlidir. Bu nedenle, görmüş geçirmiş ve bilirkişi bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere eskiden ve rast bakım dayamak kucakin çaldatmaışmaktadır. üste, şirket müşterilerine sunduğu satış sonrası payanda ve uran servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde hareket göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden iletişim kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine birinci sınıf ürünler ve jüpiter odaklı bakım anlayışı sunarak, elektronik kolünde öncü firmalar beyninde durum almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına akla yatkın çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Seo Fiyatları https://ilksayfaseo.name.tr/ https://seyahat.name.tr/ https://osmaniyewebtasarimseo.name.tr/ https://mikrodalgafirinlar.name.tr/ https://calismaodasi.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al