Official

“Official” kelimesi İngilizce kökenli bir sözcük olup, kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır. “Officium” kelimesi “misyon” veya “iş” fehvaına gelir. Kelimenin kökeni Roma İmparatorluğu’na kadar uzanır ve “officium” terimi, Roma İmparatorluğu’nda idare ve hükümet işlemlerinde kullanılırdı.

Tutarlı Çağ süresince, “official” kelimesi, hükümet veya kilise aracılığıyla atanmış bir görevliyi tarif etmek karınin kullanılmaya başlangıçlandı. Bu görevliler, örneğin ülke daireleri veya kiliselerde çeşitli işlemlerle mesul olan kişilerdi.

Zamanla, “official” kelimesi daha geniş anlamlar kazandı ve resmi veya salahiyettar bir konumda kâin herhangi bir kişyararlı tarif etmek karınin kullanılmaya başlangıçlandı. Hasetmüzde, “official” kelimesi ekseri hükümet, spor veya iş dünyası gibi resmi bir konumda kâin kişsonra veya kurumları tarif etmek karınin kullanılır.

Özetle, “official” kelimesinin kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır ve Roma İmparatorluğu’nda kullanılan bir terimdir. Zamanla, sözcük resmi veya salahiyettar bir konumda kâin herhangi bir kişyararlı tarif etmek karınin kullanılmaya başlangıçlamıştır.

Seo Fiyatları https://ilksayfaseo.name.tr/ https://seyahat.name.tr/ https://osmaniyewebtasarimseo.name.tr/ https://mikrodalgafirinlar.name.tr/ https://calismaodasi.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al